• bild-6
  • bild-3
  • bild-8
  • bild-2

Sidan är under uppdatering

kontakta oss här!

LEDNING

VD
Victoria Filipovic
victoria@privatenursing.se

Robert Filipovic
robert@privatenursing.se

Ekonomi/Löner
Anne Riihiaho
Telefon 070-319 91 34
Epost anne.riihiaho@privatenursing.se

EKGÅRDEN HVB

Ekgården HVB, stödboende, Familjehem

Boende dygnet runt
Telefon 070-319 89 90

Placeringsförfrågan kontakta föreståndaren
Telefon 070-319 89 81

Föreståndare
Ewa Brändholm
Telefon 070-319 85 81
Epost ewa.brandholm@privatenursing.se

Samordnare
Pamela Ling
Telefon 070-319 87 07
Epost pamela.ling@privatenursing.se

Familjehemskonsulent
Hans Ivegran
Telefon 070-319 37 18
Epost hans.ivegran@privatenursing.se

 

UPPSALA/BRO/KUNGSÄNGEN

Sjuksköterskeberedskap/Hemsjukvård
Postadress Säbygatan 3
Postnummer 753 23 Uppsala
Telefon 018-12 12 16
Fax nummer 018-12 12 05

Verksamhetschef
Inga-Lill Ylitalo
Telefon 070-319 11 32
Epost inga-lill.ylitalo@privatenursing.se

Samordnare
Angelica Chibout
Telefon 070-319 02 12
Epost angelica.chibout@privatenursing.se

HANINGE

Sjuksköterskeberedskap
Postadress Rubsjöterassen 5
Postnummer 136 40 Haninge
Fax nummer 08-745 01 11

Samordnare
Vivi Lind
Telefon 070-319 29 75
Epost vivi.lind@privatenursing.se

KONTAKT FORMULÄR

Ditt namn (obligatorisk)
Din epost (obligatorisk)

Ämne

Ditt meddelande